09:43 / E Enjte, 26 Mars 2020

Almeda dhe Tolga dhurojnë falas 9 shtëpitë e tyre, shkak pandemia!

Çifti i famshëm e kanë bërë gjestin i cili u duartrokit nga të gjithë.

Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj Tolga e kanë bërë gjestin e madh në këto ditë pandemie, shkruajnë mediat turke, transmeton lajmi.net.

Ata kanë vendosur që të mos e marrin qeranë për 9 shtëpitë e tyre. Tre në Amerikë dhe të tjerat në Turqi.

Ky gjest i ëtyre shtë duartrokitur dhe është thënë se duhet të merren shembull çifti i famshm turk.