14:55 / E Mërkurë, 14 Prill 2021 / A. A

Amazon nënshkruan kontratë me Pogban, vitin tjetër shfaqet premiera e ‘The Pogmentary’

Kompania amerikane ‘Amazon’ ka nënshkruar kontratë me futbollistin francez Paul Pogba.

Për herë të parë do të realizohet një dokumentar që i kushtohet jetës së mesfushorit të Manchester United.

Dokumentari është titulluar ‘The Pogmentary’ dhe premiera do të shfaqet në vitin 2022.

/Indeksonline/