15:21 / E Martë, 26 Shtator 2023 / Gj. Sh

Ambasadori i Suedisë i shkon për ngushëllime familjes Bunjaku

Ambasadori i Suedisë në Kosovë, Jonas Westerlund, ka vizituar sot shtëpinë e rreshterit të ndjerë, Afrim Bunjaku në fshatin Samadrexhe, për t’i shprehur ngushëllimet më të sinqerta familjes së tij.


Ai ka thënë se autorët duhet të dalin para drejtësisë dhe përshëndeti Policinë e Kosovës për performancën e saj të guximshme.