10:03 / E Martë, 17 Prill 2018

Amber Rose nuk i kursen vithet! PrapA� ua tregon me kaq shumA� sportivitet (Foto)

Amber Rose shquhet pA�r linjat e saj trupore bombastike dhe goxha nA� formA�.

SA� fundi, ajo ka publikuar njA� imazh nA� llogarinA� e saj nA� a�?Instagrama�? ku shihet e veshur me pantallona ngjyrA� rozA�.

Amber po kA�rcente dhe po i tregonte tA� pasmet me shumA� sportivitet dhe aspak pa i ardhur keq.

a�?Duke u treguar budallaqe me…a�? kishte shkruar Amber./Indeksonline/

Lol being silly with @isaiahjoseph ?Y???Y?� #hoechella

A post shared by Amber Rose (@amberrose) on