23:39 / E Enjte, 08 Nëntor 2018

Provokon Amber Rose, tregon më shumë se që duhet

Modelja e njohur Amber Rose nuk e ka problem ti shfaq asetet e saj.

Ajo në çdo postim të bërë nuk lë vend për imagjinatë dhe edhe këtë herë nuk ishte më ndryshe, shkruan Indeksonline.

Amber në një pozë provokuese dhe veshje atraktive ishte gati të zbulonte më shumë se që duhet.

Ajo pranë një makine luksoze padyshim dukej seksi dhe nuk kaloj pa vëmendje.

Amber Rose e njohur për linjat e saj ‘bombastike’ është nënë e një djali të cilin e ka nga lidhja me reperin Wiz Khalifa./Indeksonline/

Temat: