17:12 / E Mërkurë, 19 Qershor 2019

Ana dhe Arta Kabashi paralajmërojnë projektin e ri, këtë herë në bashkëpunim

Dy motrat më seksi në estradë janë padyshim motrat Kabashi, Ana dhe Arta.

Këngëtaret e njohura dhe shumë të talentuara krahas zërit unik që kanë janë edhe femra tejet joshëse, shkruan Indeksonline.


Dy motrat e famshme janë mjaft aktive me projekte muzikore, së fundi ato kanë paralajmëruar se për të parën herë do t’i shohim në një bashkëpunim.

Përmes llogarive të Instagramit ato përmes një video paralajmëruese u shfaqen tejet seksi.


“Unë dhe motra ime do të i’u sjellim diçka së bashku, PAPA së shpejti” ka shkruar Ana në mbishkrimin e videos.

Kujtojmë që Ana së fundi publikojë projektin e ri ‘Ana Kabashi’./Indeksonline/