12:22 / E Hënë, 30 Prill 2018 / indeksADMonline

Andrra Destani pozon në ishullin e Islandës, duket kaq e ëmbël (Foto)

Sinan Hoxha dhe Andrra Destani po kalojnë një pushim të paharruar në Islandë.

Çifti duket se po e shijojnë tej mase këtë pushim në krahët e njëri-tjetrit.


Dyshja e pëlqyer e audiencës nuk ka hezituar që të ndajë edhe me ndjekësit e tyre momente nga ky vend përrallor.
Madje Andrra vjen me një fotografi tejet atraktive, ajo shfaqet me një fustan bardhë e zi në Tanjong Beach Club./Indeksonline/