19:32 / E Premte, 26 Janar 2018 / indeksADMonline

Andrra dhe Sinani festojnë përvjetorin, ja surpriza për Andrrën (Foto)

Janë njëri nga çiftet më dashura të shoubizit shqiptare, kurse Andrra përflitet shumë për pamjen e saj.

Sot ky çift festojnë një përvjetor shumë të veçantë, pikërisht përvjetorin e fejesës së tyre, transmeton Indeksonline.

Image result for andrra sinan hoxha

Për këtë përvjetor Andrra ka pranuar një buqetë të madhe me lule nga bashkëshorti i saj Sinani, me një numër sipër që nënkupton datën e sotme.

Image result for andrra sinan hoxha

“Të falënderoj Sinan Hoxha, 3 vjet, përvjetor” ka shkruar Andrra në këtë imazh të publikuar./Indeksonline/