13:19 / E Shtunë, 01 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Angelina Jolie dhe Brad Pitt arrin marrëveshje për kujdestarinë e fëmijëve

Ish çifti i njohur i Hollywoodit, Angelina Jolie dhe Brad Pitt pas një drame dy vjeçare më në fund kanë arritur marrëveshje për kujdestarin e fëmijëve të tyre.

Ende nuk dihet se si janë marrë vesh por avokati i aktores Jolie e kanë konfirmuar se ka një marrëveshje.

“Javë më parë u pajtuan për një marrëveshje dhe është nënshkruar nga te dy palët dhe gjyqtari.”, tha avokati i Jolies.

Të dy palët u munduan që të manipulojnë në media për të kthyer përkrahjen e publikut nga vetja./Indeksonline/