09:10 / E Shtunë, 27 Qershor 2020 / indeksADMonline

Anita dhe Lola të lumtura dhe plotë elegancë pranë familjes

Kohë më parë Lola Haradinaj festoj ditëlindjen e 33-të, por vetëm tani ka ndarë fotografitë nga festa e ditëlindjes.

Përveç saj edhe Anita ka publikuar imazhe nga ahengu i organizuar për ditën e veçantë të Lolës.

Në fotot e publikuara nga Anita shihen të dy motrat pranë motrës tjetër Vjosa dhe vëllait Learti.

Të katër shkëlqenin nga elegance dhe sharmi, ndërsa dukeshin të lumtur krah njëri-tjetrit.

“Ata thonë se pavarësisht sa vjeç bëheni, kur jeni me motrat dhe motrat, ju ktheheni përsëri në fëmijëri”, ka shkruar Anita sipër postimit./Indeksonline/