19:23 / E Hënë, 17 Shkurt 2020 / indeksADMonline

Anxehlina e “nxehtë”, në bikini duket perfekt

Anxhelina Hadërgjonaj po qëndron për pushime në Greqi.

Nga atje bukuroshja e njohur shqiptare nuk ka hezituar të tregoj pikat e saj të forta në bikini.

Anxhelina në imazhet e reja u shfaq seksi dhe provokuese teksa dukej më në formë se kurrë më parë.

“Nuk jam krijuar për ditë të ftohta”, ka shkruar Anxhelina sipër imazheve teksa dukej “flakë”.

Ndryshe, Anxhelina ka kohë që është zhvendosur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ku edhe po punon për projekte të reja muzikore./Indeksonline/