10:16 / E Martë, 04 Gusht 2020

Aplikoni këtë make up dhe do të shkëlqeni këtë verë

Falë teknologjisë, por dhe pak përkushtim e shije, sot mund të shkëlqesh.

Në rrjete sociale, por edhe në kanale të ndryshme, falë blogereve që tashmë po krijojnë miliona klikime, ju fare lehtë mund të aplikoni të bëni make up.

Në kët video mund ta provoni të bëni grim të thjeshtë, veror dhe shkëlqyes.