10:39 / E Shtunë, 25 Maj 2024 / FR

Arbana Osmani i hyn një profesioni të ri

Prezantuesja e njohur shqiptare, Arbana Osmani, tashmë ka hyrë në botën e aktrimit.

Lajmi u bë publik përmes një videoje të postuar në llogarinë e saj në Instagram, ku Arbana zbuloi se do të marrë pjesë në filmin më të ri “The Passport”, i cili drejtohet nga bashkëshorti i saj, regjisori Eduart Grishaj.

Nëpërmjet videos së postuar, ajo ndan me ndjekësit disa momente nga xhirimet dhe prapaskenat e filmit.