22:57 / E Mërkurë, 15 Maj 2019

Arbenita Ismajli me fotosesion të ri, si gjithnjë “përvëluese”

Po vazhdon të ngjet shkallët e suksesit si modele, ndërsa është bërë një imazh i njohur në Angli, ku edhe jeton.

Madje Arbenita Ismajli është bërë personazh i dashur edhe në Kosovë, kjo pas lidhjes me reperin, Fero.

Arbenita sakaq së fundmi ka realizuar një fotosesion ku shfaqet në një fustan nate dhe duket kaq “hot”.

Në sy bie lëkura e saj si çokollatë dhe këmbët e gjata./Indeksonline/