01:10 / E Enjte, 14 Nëntor 2019

Arbenita pas ndarjes me Feron mendon ‘vetëm’ për këtë gjë!

Lidhja mes Feros dhe Arbenita Ismajlit nuk zgjati shumë.

Reperi në fjalë dhe modelja, i dhanë fund romancës së tyre javë më parë.

Është Arbenita ajo e cila duket se fare nuk po e vuan mungesën e Feros, shkruan Indeksonline.

Madje, ajo duket se hallin e ka diku tjetër.

“Tu mendu per pite”, ka shkruar ajo krahas fotografisë të publikuar në llogarinë e saj në Instagram.

Ndryshe, si gjithmonë edhe këtë herë ajo duket thjesht për bukuri!

Mos i humb