19:51 / E Mërkurë, 05 Gusht 2020

Arbëria firmos me një mesfushor cilësor

Skuadra e Arbërisë tashmë e ka bërë të ditur edhe transferimin e ri.

Pasi prezantoi shtabin teknikn në krye me trajnerin Arbnor Morina, Arbëria ka firmosur edhe me mesfushorin, Aladin Đakovac, shkruan IndeksOnline.

Më poshtë postimi i plotë nga KF Arbëria:

“Mirësevjen Aladin DakovacKF Arbëria ka arritur të sigurojë shërbimet e mesfushorit Aladin Đakovac!
Një lojtar me një karrierë të jashtëzakonshme dhe në veqanti të pasur sportive, duke ardhur nga një klub si União Madeira, pritet të sjellë një kualitet të lartë në mesin e fushës së KF Arbëria.
Presidenti i klubit së bashku me Kryesinë e KF Arbëria i dëshirojn mirëseardhje lojtarit Aladin Dakovac. Shëndet dhe suksese në fanelen e kuqe! “