19:29 / E Premte, 07 Gusht 2020

Arbëria vazhdon me transferimet e reja, tani edhe Donat Kaçiun

Skuadra simpatike, Arbëria që këtë vit promovohet në Superligë nuk po ndalet me transferimin e lojtarëve të rinj.

Sot, Arbëria na ka njoftuar edhe me një transfer të ri që është portieri, Donat Kaçiu, shkruan IndeksOnline

Lajmin e ka bërë të ditur vet klubi i Arbërisë përmes një postimi në faqen e tyre zyrtare:


“Mirësevjen Donat Kaçiu

KF Arbëria blindon porten me ardhjen e portierit Kaçiu.

Kaçiu ishte pjesë e skuadres së Gjilanit dhe së fundmi përfaqësonte skuadren Ferizaji!

Kryesia KF Arbëria ka mirëpritur transferimin e portierit Kaçiu. Ata së bashku u dakorduan në suksese dhe në arritjen e objektivave.”

Mos i humb