09:01 / E Martë, 13 Mars 2018 / indeksADMonline

Ardit Gjebrea publikon foton drithëruese, ndjenë me fëmijët sirian (Foto)

Ardit Gjebra është këngëtar, prezantues, autorë i shumë programeve të suksesshme televizive.

Ai gëzon autoritet dhe respekt në të gjithë spektrin shqiptar për shkak të angazhimeve të tij të shumta.

Related image

Së fundi, Arditi ka shprehur keqardhjen dhe dhimbjen  për fëmijët dhe familjet siriane të cilët tash e shumë vite po luftojnë me mbijetesën.

Arditi ka publikuar disa imazhe në llogarinë e tij në “Instagram”, ku shohim disa fëmijë sirian të shtrirë e të vdekur.

Image result for ardit gjebrea

“Ata nuk po flenë, janë engjëj… 910 të vegjël sirianë nuk jetojnë më vetëm në vitin 2017.

Janë shumë! ?” kishte shkurar Arditi në këto imazhe./Indeksonline/

Temat: