15:25 / E Diele, 27 Tetor 2019 / indeksADMonline

Ariana Fejzullahu rikthen linjat në top formë, ja sa bukur duket

Ariana Fejzullahu njihet si gruaja e këngëtarit të njohur Ermal Fejzullahu, dhe ka një vëmendje mjaft të madhe nëpër mediat sociale për shkak të paraqitjeve të saj të vazhdueshme, shkruan Indeksonline.

Ajo dhe Ermali para një muaji u bënë prindër për herë të katërt, duke ardhur në jetë edhe një vajzë që e pagëzuan me emrin Ana.

Një muaj më pas, Ariana vërehet se ka rikthyer në formën më të mirë linjat e saj trupore.

Këtë nuk ka hezituar ta tregoj përmes paraqitjes së fundit, ku vërehet në një formë të mirë.

Kujtojmë që ajo ndiqet nga më shumë se 210 mijë fansa në llogarinë e saj në Instagram. /Indeksonline/