20:17 / E Enjte, 03 Dhjetor 2020 / I.S

Arijan Ademi shkon ‘zhag’, për ta dhuruar një asist për shokun e tij në golin e dytë të Dinamos

Është duke u zhvilluar takimi ndërmjet Feyenoordit dhe Dinamo Zagrebit, duel ky në kuadër tërundi të gjashtë të fazës së grupeve në Evropa Ligë.

Dinamo është duke avancuar falë dy golave nga Petkovic dhe Majer, ku në golin e dytë asistues ishte mesfushori shqiptar, Arijanit Ademi, shkruan IndeksOnline

Rezultati aktual i takimit është 0:2 në të mirë të Dinamo Zagrebit.