08:14 / E Martë, 30 Janar 2018 / indeksADMonline

Arilena Ara ekspozon gjoksin bombastik në mes të Parisit (Foto)

Arilena Ara, këngëtarja e njohur shqiptare sidomos me hitin e saj “Nëntori” ka vendosur që të ju magjepsë me pamjen.

Këtë herë Arilenën e shohim me një fotografi nga Parisi, veshur me një fustan të zi elegantë, transmeton Indeksonline.

Image result for arilena ara

Ajo dukej shumë në formë dhe bukur kurse dekolteja e këtij fustani fare mirë na e tregonte gjoksin bombastik të Arilenës.

Image result for arilena ara

Ndryshe, Arilena është njëra nga këngëtaret më të suksesshme e cila doli nga talent shou “X-Factor”./Indeksonline/