13:39 / E Mërkurë, 10 Tetor 2018 / indeksADMonline

Arilena Ara ‘mbyt’ palestrën, tregon trupin shumë seksi!

Arilena Ara dukej shumë provokuese dhe e bukur, ashtu si shpesh herë.

Por në imazhet e fundit ajo shihet duke ushtruar në palestër dhe dukej goxha në formë dhe seksi.

“Një e mërkurë e zakonshme” ka shkruar ajo.

Ndryshe, Arilena nuk pëlqen ekstravagancën dhe grimin e tepruar./Indeksonline/