21:23 / E Enjte, 21 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Arilena me këngë për borën e dhjetorit! Balada që do t’ua thyej zemrat (Video)

“Nëntori” ishte kënga me të cilën këngëtarja e talentuar nga Shkodra Arilena Ara mori famë edhe jashtë kufijve, shkruan Indeksonline.

Kjo baladë i dha asaj suksesin më të madh deri më tani, ndërsa Arilena së fundmi ka ardhur me një projekt të ri muzikor. Kënga mban titullin ‘Snow in December’, e cila ka ardhur edhe me tekst në kanalin Youtube.

Kjo këngë vije në gjuhën angleze dhe i takon zhanrit baladë./Indeksonline/