20:59 / E Martë, 17 Korrik 2018

Arilena Ara poston foto nga fëmijëria, sa e ëmbël duket (Foto)

Këngëtarja Arilena Ara është ndër të pakta femra që shfaqën në publik pa grim dhe prapë duken bukur.

Arilena Ara ndonëse e re në moshë ajo arriti suksese në skenën muzikore me disa projekte, transmeton Indeksonline.

Ajo së fundmi ka postuar një fotografi kur ka qenë e vogël.

Si e madhe, njësoj edhe fëmijë duket e lezetshme./Indeksonline/

Temat: