19:17 / E Mërkurë, 15 Maj 2019

Armina Mevlani nis pushimet, shfaq poza joshëse

Ajo shquhet për jetën luksoze dhe udhëtimet në mbarë botën.

Edhe pse shpesh është kritikuar, Armina Mevlani vazhdon ta tregoj jetën përrallore.

Së fundmi e fejuara e Shkëlzen Berishës ka nisur pushimet në një vend bregdetar, madje blogerja shqiptare nuk ka hezituar të shfaq edhe poza joshëse në bikini./Indeksonline/