17:55 / E Martë, 27 Shtator 2022 / Gjelbrim

Aro Muric në dyshim për ndeshjen kundër Qipros, ky do të jetë zëvendësuesi i tij

Portieri i Kosovës, Aro Muric, me shumë gjasë nuk do të luaj titullar sonte në ndeshjen kundër Qipros.

Përkundër se futbollisti dëshiron të luaj në këtë takim, lëndimi i tij do të ja pamundësoj këtë, dhe më shumë gjasë nuk do të jetë në njëmbëdhjetshen startuese.

Thuhet se Muric do të zëvendësohet nga portieri Samir ujkani./IndeksOnline/