08:50 / E Martë, 10 Tetor 2017 / indeksADMonline

Arrestohen dy persona të komunitetit ashkali për prostitucion në Ferizaj

Policia e Kosovës ka arrestuar dy persona për marrje me prostitucion në Ferizaj.

“Janë arrestuar një mashkull K-Shqiptar dhe një femër K-Ashkalike, pasi që të njëjtit kanë kryer veprën e lartcekur”, njofton policia.

Të dyshuarit pas intervistimit me vendim të prokurorit lirohen në procedurë të rregullt./AktivPress