21:07 / E Mërkurë, 08 Gusht 2018 / indeksADMonline

Arrestohet mërgimtari në Fushë Kosovë, tentoi të futet me veturë në shesh (Foto)

Një tentativë për tu futur me veturë në sheshin “Dardania” në Fushë Kosovë, një mërgimtari i kushtoi me vendosje të prangave.

Ishin qytetarët që lajmëruan Policinë e cila brenda pak minutave u shfaq në vend të ngjarjes me tri vetura zyrtare.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 21:00 në hyrjen e sheshit “Dardania”, i cili gjatë ditës është i hapur për qarkullimin e automjeteve.

Mërgimtari u arrestua dhe policia po merret me procedimin e rastit./Indeksonline/