11:50 / E Mërkurë, 08 Maj 2019 / indeksADMonline

Arrestohet një femër e një mashkull në Prizren, dyshohen për prostitucion

Janë arrestuar një mashkull i komunitetit boshnjak dhe një femër shqiptare, nën dyshimin e bazuar për kryerjen e veprës penale marrje me prostitucion.

Me aktvendim të prokurorit pas intervistimit të dyshuarit janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

Rasti ka ndodhur në Prizren pasditen e djeshme.