15:57 / E Diele, 03 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Arrestohet një femër në Pejë, ja çfarë i vodhi një mashkulli!

Është arrestuar një femër në Pejë, pasi e njëjta kishte vjedhur një shumë të konsiderueshme të parave dhe një celular.

Sipas njoftimit të policisë, me urdhër të prokurorit e dyshuara është dërguar në mbajtje, transmeton Indeksonline./Indeksonline/