10:33 / E Martë, 28 Janar 2020

Arrestohet një person në Mitrovicë, rrahu nusen e djalit!

Është arrestuar i dyshuari mashkull në Mitrovicën Jugore, pasi që ai ka ushtruar dhunë psikike dhe fizike ndaj nuses së djalit të tij.

Viktima ka pranuar trajtim mjekësor, ndërsa me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Rasti u raportua rreth orës 15:23./Indeksonline/