14:31 / E Shtunë, 08 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Arrestohet një deputet dhe polic grek në Shqipëri

Deputeti grek Nikolas Nikola dhe polici që e shoqëronte janë kapur me armë në Gjirokastër. Ata janë shoqëruar nga polici në Komisariatin e Gjirokastrës pasi nuk e kishin deklaruar armën në doganë.

Mësohet se të dy ishin duke shkuar në Gjiroksatër për të marrë pjesë në ceremoninë e të 40-ave të Konstandinos Kaçifas.

Temat: