14:38 / E Shtunë, 09 Nëntor 2019

Arrinë të shënoj edhe Llapi, udhëheq Prishtina me rezultat 1-4

Tani ka arritur të shënoj edhe Llapi, gjuajtja e tij ishte e pandalshme mirëpo Prishtina po ec me hapa të sigurt drejt fitores.

Për Prishtinën shënuan Armend Thaqi, Ahmed Januzi, Ahmet Haliti dhe Endrit Krasniqi.

Për Llapin arriti të shënoj Kastriot Selmani.

Skuadra nga kryeqyteti e ka dominuar tërë ndeshjën deri më tani.

/Indeksonline/.