15:55 / E Shtunë, 27 Qershor 2020 / indeksADMonline

Arta Elezaj e “nxehtë”, në veshje të ngushtë duket perfekt

Arta Elezaj numëroj mijëra ndjekës në Instagram të cilët i “qeras” me poza mjaft provokuese.

Nëse shikoni profilin e saj, ajo që bije në sy janë ekspozimi i linjave e për të cilat njihet më së miri.

Edhe në këtë ditë vere, kur temperaturat vetëm sa po vazhdojnë të rriten, aktorja e njohur ka treguar pikat e forta duke e bërë edhe më “nxehtë”.

Në një veshje të ngushtë, Arta u kujdes të rrëmbej gjithë vëmendjen, teksa dukej seksi dhe në top formë me linjat e saj “bombë”.

Ndryshe, ka kohë që Artën nuk e kemi parë në ndonjë projekt të ri, përveç fotosesioneve që ka realizuar./Indeksonline/