23:30 / E Martë, 09 Tetor 2018 / indeksADMonline

Arta i jep hijeshi Stambollit me veshjen e sotme

E bukura e serialit “O sa mirë”, Arta Nitaj e cila mori zemrat e të gjithëve me rolin e Xhesikës, di si të jetë në qendër të vëmendjes.

Pas përfundimit të ditëve të nxehta gjatë të cilave shijoi pushime të paharrueshme, tani Arta ka shkuar në një shtet tjetër, shkruan Indeksonline.

Ajo sonte ka ndarë imazhe në profilin e saj në Instagram, duke treguar se gjendet në Stamboll të Turqisë.

Për këtë natë, ajo ka zgjedhur të vesh rroba me shkëlqim, duke u dukur mahnitëse dhe rrezatuese.

Kujtojmë se këto ditë kanë filluar xhirimet e sezonit të ri të serialit, në të cilin edhe këtë sezon do të jetë pjesë Arta. /Indeksonline/

Temat: