23:04 / E Shtunë, 01 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Ky imazh tregon më së miri raportet në mes të ‘Xhesikës’ dhe ‘Sasës’

Janë dy nga aktoret më të dashura dhe më të përfolura aktualisht.

Arta Nitaj dhe Adriana Matoshi njihen edhe për miqësin e afërt që kanë me njëra-tjetrën, shkruan Indeksonline.

Të njohura për rolin e ‘Xhesikës’ dhe ‘Sasa’ në serialin ‘O sa mirë’, aktoret kanë publikuar një imazh ku treguan që këtë mbrëmje po e kalojnë në shoqëri të njëra-tjetrës.

Ndryshe, të dyja aktoret po vazhdojnë angazhimet në serial./Indeksonline/

Temat: