19:04 / E Hënë, 14 Janar 2019

Ashley Graham ekspozon ‘tulat’ e famshëm në bikini

Ashley Graham asnjëherë nuk ka hezituar ti ekspozoj linjat e saj të plota.

Ajo është krenare për fizikun e saj dhe këtë e tregon në çdo paraqitje, shkruan Indeksonline

Modelja e njohur, këtë herë u pa derisa po realizonte fotosesionin e radhës në plazh e veshur vetëm në bikini.

Ashley shfaqi linjat trupore në disa imazhe të ndryshme derisa morri vëmendjen e të pranishmëve.

Ndryshe, Ashley konsiderohet një femër e cila ka frymëzuar shumë vajza të reja që të ndihen rehat për fizikun e tyre dhe ta duan vetën ashtu siç janë./Indeksonline/