23:28 / E Shtunë, 11 Korrik 2020

Atalanta në “qiellin e shtatë”, kalon përsëri në epërsi kundër Juventusit

Atalanta ka arritur që në minutën e 81-të të kaloj përsëri në epërsi kundër Juvenetusit

Kësaj radhe ishte Malinovsky që e shfrytëzoj për mrekulli një pasim të Muriel dhe shënoj gol, transmeton Indeksonline.

Rezultati momental është 1:2, por me ato çka kanë treguar dy skuadrat deri më tani, nuk pritet të ndryshoj rezultati./Indeksonline/

Mos i humb