18:59 / E Enjte, 01 Tetor 2020

Atdhe Nuhiu nga minuta e parë kundër Liberec

Sonte me fillim nga ora 19:00 do të zhvillohet takimi ndërmjet skuadrës së Liberec dhe APOEL, duel ky në kuadër të play-offit në Evropa Ligë.

Sonte nga minuta e parë për APOEL do të jetë edhe sulmuesi kosovar, Atdhe Nuhiu, i cili është transferi më i ri i klubit qipriot, shkruan IndeksOnline

Pak para takimit ë dyja skuadrat kanë publikuar formacionin e tyre startues.