14:23 / E Enjte, 26 Prill 2018 / indeksADMonline

Atëherë kur Morena del për pazar në brekë (Foto)

Morena Taraku është njëra nga modelet më të guximshme shqiptare, transmeton Indeksonline.

Në imazhet e fundit të publikuara nga vet ajo e shohim se ka guxuar edhe me veshjen këtë radhë. Ajo shihet në një dyqan ëmbëlsirash me brekët jashtë dhe një fund të shkurtë.

“Nëse do të ishte Haribo im” kishte shkruar Morena./Indeksonline/

Temat: