18:20 / E Mërkurë, 10 Tetor 2018

Atletet Gucci mbi 1 mijë euro, që po cilësohen të neveritshme

Prodhimi imë i ri nga Gucci, është quajtur si i neveritshëm nga blerësit.

Atletet ngjyrë ari me të zezë janë prodhuar së fundi dhe janë pjesë e linjë s së re ‘Flashtrek’ të Gucci-it, transmeton Indeksonline.

Atletet janë tendencën aktuale nga prodhimtaria që të hyjnë në tregun e më të kërkuarve.

Çmimi i këtyre atleteve është 1,224.57 euro dhe kanë të vendosur një copëz metali si një rrip i lëvizshëm elastik.

Por pavarësisht çmimit tw lartw, atletet nuk janë vlerësuar aspak madje janë titulluar tw neveritshme./Indeksonline/