12:43 / E Shtunë, 14 Dhjetor 2019 / indeksADMonline

Aurela Hoxha “flakë” në të brendshme

Aurela Hoxha përveç si modele dhe blogere e njohur, ajo prej kohësh ka krijuar edhe një linjë biknesh.

Bashkë me bikini tashmë ajo ka krijuar edhe dizajnë të veshjeve të brendshme e të cilat i ka promovuar vet ajo, shkruan Indkeosnline.

Aurela e cila së fundi është shëndërruar në binde erdhi e “zjarrtë” në të brendshme me ngjyrë të kuqe.

“Mirëmëngjesi, pak nga prapaskena”, ka shkruar Aurela teksa tregoj linjat impresive./Indeksonline/