20:07 / E Hënë, 27 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Aurela Hoxha me fustanin Kuq e Zi, ‘dridhë’ rrjetet sociale (Foto)

Modelja dhe aktorja e njohur nga Shqipëria, Aurela Hoxha i është përshtatur festës së 28- nëntorit.

Ajo është veshur kuq e zi, derisa lehtësisht ka nxjerrë në pah linjat e saj trupore- shkruan Indeksonline.

Hoxha si gjithnjë duket joshëse dhe e bukur./Indeksonline/