19:53 / E Mërkurë, 13 Nëntor 2019

Ava Max publikon fotografi të rrallë duke qeshur

Ava Max është këngëtarja e re me origjinë shqiptare, e cila po korrë suksese në skenën muzikore shqiptare me këngët e saj, shkruan Indeksonline.

Ajo ka një stil të veçantë të dukjes si dhe të mënyrës se si këndon.

Ava Max vazhdimisht shfaqet serioze dhe rrallë herë shihet duke qeshur.

Ajo së fundmi ka publikuar fotografi duke qeshur dhe ka shkruar: “Shikoni foto të rrallë timen duke qeshur”. /Indeksonline/

Mos i humb