13:52 / E Shtunë, 20 Janar 2018 / indeksADMonline

Avokati Koci, publikon foto me Albin Kurtin

Avokati Arianit Koci, ka publikuar një foto në profilin e tij në facebook, me liderin e vetëvendosjes Albin Kurtin të cilin e ka quajtur mik, përkundër dallimeve në qëndrimet rreth politikës.

“Jemi shokë edhe pse nuk kemi mendime dhe qëndrime të njëjta prej politike. Kështu e ka demokracia!”, ka shkruar Koci. /Indeksonline/