11:28 / E Shtunë, 07 Tetor 2017 / indeksADMonline

Axha rrah mbesën në Vushtrri

Në Vushtrri një vajzë është sulmuar fizikisht nga axha i saj.

Sipas Policisë së Kosovës, incidenti ka ndodhur si pasojë e një mosmarrëveshje.

“Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe e njëjta është dërguar për tretman mjekësor ne QKUK”, shkruan në komunikatën e PK-së dërguar për media.

Më pas,  i dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit me urdhër te prokurorit është  dërguar në mbajtje./AktivPress