19:06 / E Shtunë, 19 Shtator 2020

Ballkani ankohet në referim, thotë se ju anulua një gol i rregullt kundër Besës, paralajmëron FFK-në

Skuadra e Ballkanit sot shënoj fitore 1:4 kundër ekipit Besa e Pejës.

Por, klubi nga Suhareka nuk është i kënaqur me referimin që u bë në këtë ndeshje, transmeton Indeksonline.

Ajo beson se goli i anuluar në minutën e 58-të ishte i rregullt dhe se duhej të pranohej.

Ballkani i ka dërguar mesazh Federatës duke kërkuar që të mos jenë viktima të tilla sepse pasojat mund të jenë të rënda.

Postimi i plotë i Ballkanit: