13:47 / E Hënë, 30 Nëntor 2020 / Ensar Ramadani

Ballkani – Arbëria, shënohen dy gola të shpejtë

Janë shënuar dy gola të shpejtë në ndeshjen në mes të Ballkanit dhe Arbërisë.

Fillimisht Daku dyfishoi rezultatin në minutën e 36-të duke realizuar golin e tij të 20-të këtë edicion.

Disa minuta më vonë Kreshnik Bahtiri rihapi ndeshjen duke shënuar një gol mjaftë të bukur. /IndeksOnline/