21:16 / E Premte, 27 Nëntor 2020 / OSH

Ballkani ja vazhdon kontratën gjashtë futbollistëve, në mesin e tyre edhe Blendi Baftiu

Skuadra e Ballkanit ka lajmëruar se ia ka vazhduar kontratën gjashtë futbollistëve.

Në mesin e tyre është edhe ylli i Superligës së Kosovës, Blendi Baftiu i cili ka rinovuar deri në vitin 2022.

Ndërkohë Arbër Prekazi, Egzon Sinani dhe Albin Kapra kanë vazhduar deri në vitin 2023. Për katër vite kanë rinovuar dy mesfushorët Edvin Kuç dhe Kushtrim Gashi./Indeksonline/

Fotografia e FC Ballkani
Fotografia e FC Ballkani
Fotografia e FC Ballkani
Fotografia e FC Ballkani
Fotografia e FC Ballkani
Fotografia e FC Ballkani