11:14 / E Mërkurë, 20 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Banes me qira në Dragodan (Arberi) afer Amadeusit

Shtëpi me qira në Dragodan(Arberi) afër Amadeusit apo afër rrethit të Qafes, shtëpia ka të vendosura kamera, alarm, sistem kundër zjarrit, gjenerator, uji 24 orë, shtëpia mund të shfrytëzohet për veprimtari të ndryshme. Shtëpia së bashku me oborr ka 5 ari, ndërsa vetëm shtëpia ka 350-400 m2 dhe ka këtë renditje:

– 8 Dhoma,
– 2 Banjo,
– 2 WC,
– 4 Terasa,
– Oborr,
– Garazhd per dy vetura,
– Parking

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
049 622 444
045 502 898
038/ 55 80 87
E-mail: alfred@access-ks.com

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Temat: